Camp Zero - obóz studentów UKSW

Camp   Zero  to   wakacyjny   wyjazd  integracyjny   współorganizowany
z Samorządem Studentów UKSW

i współfinansowany przez Uniwersytet. Na obozie pomagamy zaaklimatyzować się nowo przyjętym studentom w społeczności uniwersyteckiej.

Podczas każdej edycji uczestnicy mają możliwość poznania Rektora Uniwersytetu. Słowami-kluczami dla tego projektu są: integracja, odpoczynek, warsztaty i zabawa. Nasze propozycje to m.in. codzienne warsztaty (“Jak przetrwać studia?”, warsztaty dziennikarskie, fotograficzne, taneczne) i imprezy tematyczne, a także rywalizacje grupowe (Otrzęsiny), zawody sportowe i inne atrakcje (festiwal kolorów, pool party).

Każda z sześciu dotychczasowych edycji to ponad dwustu uczestników i kadra licząca około dwudziestu osób. Camp Zero odwiedzają nie tylko nasi studenci, lecz także absolwenci i sympatycy UKSW.
 

Zarejestruj się następną edycję na http://campzero.pl

Aktywizacja Społeczna Osób Starszych

Po raz drugi mamy przyjemność realizować projekt dofinansowany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
Naszą propozycją jest cykl konferencji i warsztatów poświęconych tematyce szeroko pojętego bezpieczeństwa osób starszych – po 60-tym  roku życia. Uwrażliwienie i wskazanie sposobu na radzenie sobie      z zagrożeniami jakie płyną z otoczenia a także z zagrożeniami, które   stwarzamy    sami    poprzez    korzystanie   z   dostępnych   usług
w sposób nie do końca świadomy. Nowoczesne technologie stwarzają nam wiele nowych możliwości w korzystaniu z usług i dobrodziejstw tego świata, jednakże osoby starsze, po 60-tym roku życia, często nie rozumieją procesów zachodzących podczas korzystania z nich, co powoduje nieuświadomioną akceptację mechanizmów zagraża-jących bezpieczeństwu.  Projekt realizowany jest przy udziale  klubów seniora dzielnicy Bielany, Żoliborz, Wola, a także w Uniwersytecie Trzeciego Wieku.

Bluzy UKSW

Kolejny projekt realizowany przy współpracy z Samorządem Studentów UKSW, stworzony w 2015 roku.

W roku 2017 ruszyliśmy z nową edycją bluz - tym razem w sprzedaży dostępne są cztery kolory: ciemnogranatowy, bordowy, szary i zielony w pięciu rozmiarach - od S do XXL. Przed zakupem Studenci mają możliwość przymierzenia bluz w siedzibach Samorządu na obu kampusach, a sprzedaż internetowa ułatwia proces zakupu.

Ciepłe i dobrze prezentujące się bluzy promują uczelnię i przydają się na chłodniejsze dni.

Zapraszamy do sklepu:
http://sklep.studenciuksw.pl/.

 Camp Winter UKSW

W przerwie między semetrami szukamy zimy ❄.
Razem z Samorządem Studentów UKSW organizujemy między-semestralny obóz integracyjny, na którym korzystamy z uroków zimowej aury. W ciągu tych kilku dni jeździmy na nartach, na snowboardzie, urządzamy maratony filmowe i bawimy się na karaoke. Uczestników wyjazdu czeka też wiele innych atrakcji. Koszt obejmuje przejazd, ubezpieczenie, zakwaterowanie i wyżywienie.

Zarejestruj się następną edycję na http://campwinter.pl

Fundacja Niezależnych Inicjatyw Studenckich im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego    KRS: 0000418372     REGON: 146091506     NIP: 1182084321
ul. Kazimierza Wóycickiego 1/3 bud. 23 lok. 018, 01-938 Warszawa